Lokalizacja

Wyjaśnijmy, że…

Hostel Panda Hostel mieści się w samym sercu najbardziej magicznej dzielnicy Krakowa, w samym sercu Kazimierza, na rogu Placu Nowego.
Wyobraź sobie, że wystarczy wychylić się przez okno i… już można zamawiać najbardziej kultowe zapiekanki w Krakowie czy naszą pyszną PIZZĘ z 20% rabatem dla naszych Gości ;)
Mieścimy się pomiędzy sławnym Singerem i legendarną już Alchemią! Nasz budynek został niedawno wyremontowany, mamy nową podświetlaną fasadę – znajdziesz nas bardzo łatwo!
Mamy pokój wspólny zwany z angielska “komon rumem” ;) z kolorowymi pufami do siedzenia, stołami, telewizorem LCD, DVD, grami planszowymi. Można w nim wygodnie zasiąść i zrelaksować się przy czym kto chce :) Mamy balkon, na którym można spokojnie i wygodnie wypalić papierosa, cygaro…
Jednym słowem – mamy wszystko czego potrzebujesz do szczęścia: pokoje – świetne! recepcja – świetna! lokalizacja – świetna! pizza – pyszna!
Czegóż więcej można chcieć?

I tak sobie myślimy… że byłby to GRZECH ŚMIERTELNY, gdybyście nie spędzili swojego czasu z nami!

Jak do nas trafić z Portu Lotniczego Balice?

Najszybszym sposobem na dotarcie do nas z Portu Lotniczego Balice jest skorzystanie z połączenia kolejowego, łączącego lotnisko Balice z centrum Krakowa. Następnie należy skorzystać z tramwaju numer 50. Cała podróż powinna zająć mnie więcej niż 40 minut. Całkowity koszt przejazdu jednej osoby nie powinien przekroczyć 25,- złotych.
Tutaj znajduje się dokładny przewodnik jak trafić do nas najszybciej – dla wygody jest on w formacie PDF.
Po prostu kliknij, wydrukuj i używaj!
Najtańszym sposobem (nie wliczając podróży piechotą) na dotarcie do nas jest podróż autobusem linii 208 lub 292. Następnie należy skorzystać z tramwaju numer 50. Cała podróż powinna zająć nie więcej niż 60 minut. Całkowity koszt przejazdu jednej osoby nie powinien przekroczyć 6,50 złotych.
Tutaj znajduje się dokładny przewodnik jak trafić do nas najtaniej – dla wygody jest on w formacie PDF.
Po prostu kliknij, wydrukuj i używaj!
Najwygodniejszym sposobem na dotarcie do nas, jest podróż taksówką. Polecamy korporację 19191. Należy po prostu udać się na najbliższy postój taksówek, wsiąść do taksówki o powiedzieć: “Proszę do najlepszego hostelu w Krakowie ;)”. Kierowca bez słowa powinien zabrać Cię do nas. Na wszelki wypadek, możesz jednak dodać: “Hostel Panda, ulica Estery 16″. W zależności od natężenia ruchu, podróż powinna zająć około 20 minut. Koszt nie powinien przekroczyć 100,- złotych bez względu na ilość pasażerów w taksówce… a nogi nie bolą!